AMACIMIZ: Hayvanseverlerin , Hayvan haklarına özen gösterilen,sevgiyle ,ilgiyle, itinalı bakımı ve testleri yapılmış, sağlıklı, kaliteli evcil hayvanları güvenebilecekleri bir yerden alabilecekleri bir çiftlik olmak. Akkuş Üretim Çiftliğinin farklı ve özellikli bir çiftlik olması için çok ciddi emek verildi.

Çiftliğimizde üretilen tüm evcil hayvanlarımız türlerinin, ırklarının en kalitelisidir. Çiftliğimizde tüm evcil hayvanlarmız çok değerlidir, onların bakımı için Kaliteden asla ödün verilmez. Sevgili Evcil hayvanlarımız için kullandıgımız tüm malzemelerin , mamaların , ilaçların vs. en kalitelisi en iyisi kullanılmaktadır.

Bizde hastalıklı ya da kötü kuş olmaz. Türünün en iyisi en kalitelisi olan evcil hayvanların üretimini yapıyoruz. Kuşlarımızın çoğu yurtiççi ve uluslararası yarışmalarda derece almış özel kuşlardır.

Köpeklerimiz , kedilerimiz vb. türde evcil hayvanlarımızda, anne ve baba bilgileri kayıt altına alınmakta ve safkan olarak üretilmektedir.

ÇİFTLİĞİMİZ GEREKLİ TÜM YASAL BELGELERE SAHİPTİR.

İstanbul Beykoz’da doğanın ve oksijenin , yemyeşil bir cennetin tam ortasında 11.000 metrekare alana kurulu çiftliğimizde her türlü evcil hayvan üretimini, hayvan haklarına saygılı, veteriner kontrolünde hijyenik koşullarda, kaliteli ve güvenli bir şekilde yapıyor ve 7/24 uzman kadromuzla profesyonel hizmet veriyoruz .
Çiftligimiz kurulmadan 6-7 sene önce kurucuların aşırı derecede hayvan sevdikleri ve birçok evcile baktıkları için geçen bir süre var , hatta çiftliğe dönüşme nedeninin başlangıç noktası aşırı hayvan sevgileriydi.. ve en iddialı oldugumuz husus her evcilin kendi doğal ortamına uygun şekilde en lüks koşullarda, hayvan haklarına saygılı bir şekilde bakılması ve sevgiyle sağlıklı kendi doğal koşullarında üretilmesi…

TÜRKİYENİN EN BÜYÜK EVCİL HAYVAN ÜRETİM ÇİFTLİĞİ AKKUŞ ÜRETİM ÇİFTLİĞİNDE tüm evcillerimiz inanılmaz bir sevgiyle bakılır , büyütülür, bakımları veteriner kontrolünde titizlikle yapılır, sağlıkları (aşıları ve laboratuar testleri) , beslenmeleri bizim için son derece önemlidir.Sevgili minik dostlarımızı ve anne-babalarını , Türkiyenin en kaliteli ve pahalı mamalarıyla besliyoruz.

Biz anne sevgisi ve sütünü tam almaları amacıyla, sağlıklı, mutlu büyüsünler diye minik yavrularımızın annelerinin yanında çiftliğimizde serbestçe dolaşarak sağlıklı gelişmelerini sağlıyoruz, Küçük kafeslerde travma yaşatmıyoruz, sevgiyle büyütüyoruz.
Tüm evcillerimizin, Konforlarına özel önem veriyoruz, içinde doğalgaz kalorifer peteği ile ısındıgı , soguk havalarda üşümediği , zemininde halı olan , özel kulubelerinde barındırıyoruz, Değerli dostlarımızın kış mevsiminin kötü hava koşullarından etkilenmemeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Kaliteden ödün vermemek için hiç bir masraftan kaçınmıyoruz.

Sevgiyle Üretilen, özenle bakılan değerli yavrularımız, iki ayını tamamladıktan, sütten kesildikten , sağlık kontrolleri ve aşıları tamamlandıktan sonra , onlara en az bizim kadar sevgiyle bakacak yeni yuvalarına gönderilirler.
Yasal süre olan iki ayını doldurmayan hiç bir minik dostumuzu asla annelerinden ayırmıyoruz.

Yavrularımız safkan ırk garantili; laboratuar testleri yapılmış, ic dış parazit uygulamaları, kan , idrar, dışkı testlerinden gecmis 1.karma asıları yapılmış, karnelerine islenmiş olarak teslim edilir.

Temelinde sevgi olan bir üretim var , mecburi giderleri ( veteriner, laboratuar testleri, aşıları, mamaları, ısınma doğalgaz vs gibi) ve bakım (çalışanlarımız) masraflarından dolayı sevgi verebilecek ailelere en uygun koşullarda satışı var.
ÇİFTLİĞİMİZDEN ALACAĞINIZ MİNİK DOSTLARIMIZIN ANNE VE BABASINI GÖREREK İSTEDİĞİNİZ YAVRUYU SEÇEREK ALMA İMKANINIZ BULUNMAKTADIR.

Kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz ve Türkiye’nin her yerine gönderimimiz vardır.
Akkuş Üretim Çiftliği Haftanın 7 Günü AÇIKTIR…!

Türkiyenin en özel evcil hayvan yavrularına (kedi, köpek, kanarya, muhabbet, papağan, tavuk, horoz, ördek, bıldırcın, tavşan vb.) sahip olmak istiyorsanız 0507 252 56 03 numaralı telefondan arayabilir, dilerseniz çiftliğimizde
misafirimiz olarak, isterseniz http://www.akkusuretim.com/ dan çiftliğimizi ziyaret edebilir veya info@akkusuretim.com adresimizden bize ulaşabilirsiniz…

*ÇİFTLİĞİMİZDE PANSİYON , EĞİTİM, VETERİNERLİK VE PET KUAFÖR HİZMETLERİDE VERİLMEKTEDİR
*ÇİFTLİĞİMİZDE UZMAN PERSONELİMİZ VE VETERİNERLERİMİZİNDE 7/24 DESTEĞİ İLE SİZ SEVGİLİ HAYVANSEVER DOSTLARIMIZIN HİZMETİNİZDEYİZ.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?